Zwierzaki

Elegancka, piękna Sofa :)

Młodziutka, średniej wielkości Sofcia to śliczna suczka średniej wielkości (sięga troszkę ponad kolano). Całe swoje życie spędziła w kojcu, z prowizoryczną budą, bez możliwości wyjścia. Jest troszkę niepewna i ostrożna w stosunku do ludzi, lecz kiedy tylko uzna, że może zaufać – pokazuje się z jak najlepszej strony 🙂 W kontaktach z wolontariuszami i pracownikami schroniska jest bardzo delikatna i uległa, nieśmiało domaga się uwagi i pieszczot, wyraźnie widać, że lgnie do człowieka, że potrzebuje bliskości. Próżno by szukać w niej agresywnego zachowania, choćby najmniejszego – jest oazą spokoju i łagodności, bardzo ładnie znosi wszelkie zabiegi pielęgnacyjne oraz weterynaryjne.

Sofa jest radosną, ciekawą świata suczką, której do tej pory nie dane było skosztować wolności i ludzkiej dobroci. Paradoksalnie w schronisku znalazła więcej przestrzeni oraz ludzkiej uwagi i życzliwości niż miała do tej pory. Nadrabia więc stracony czas i hasa wesoło z innymi psami na wybiegu a do ludzi garnie się ochoczo.

Sofa przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna. Do dobrego domku zawieziemy ją wszędzie 🙂

(rok ur. ok. 2018)KONTAKT: 606 507 829