Zwierzaki

Lila czeka na dom

LILA
URODZONA: sierpień 2018
ODROBACZENIE: tak,
SZCZEPIENIE: tak,
KASTRACJA: tak
Lila i Hela, bura niemal identyczne koteczki – Hela ma nosek nieco ciemniejszym niż Lila – trafiły do nas z Chrosnej.
Zostały złapane wraz z dziką kotką matką i rodzeństwem. Kotka po sterylizacji wróciła na miejsce bytowania, a kotki szukają domu. Lila mieszka obecnie w domu tymczasowym sama i zrobiła ogromne postępy w zaprzyjaźnianiu się z człowiekiem. Jak pisze nasza fotograf która ostatnio Lilę odwiedziła – Lila z wycofanego dzikuska stała się przytulakiem. Do obcych nadal ma rezerwę, ale swoich opiekunów obdarza pełnym zaufaniem. Domaga się od nich uwagi i głaskania. Jej opiekunowie są Amerykanami, koteczka zna już dwa języki 😉 Nie ogarnia za to co znaczy kici-kici za to przybiega na dźwięk cmokania 😉
Najbardziej lubi bawić się sznurkami. Potrafi aportować. Gdy ma na to ochotę, przynosi zabawkę i zachęca opiekuna do rzucenia jej miauknięciem.
Szukamy dla Lili niewychodzącego, kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który otoczy ją najlepszą opieką.KONTAKT: KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14:30-20:00)