Zwierzaki

Ok. 5mies. pinczerkowata Lara o urodzie wilczka szuka domu :)

Lara i Lola to dwie siostry, które zabraliśmy z jednego z gospodarstw w okolicach Siedlec. Szczeniaki żyły w stadzie 6 psów (m.in. z własną matką i ciotką), w gospodarstwie zamieszkanym przez parę starszych ludzi. W wieku 4 miesięcy nie umiały nic, nie miały też tam szans na prawdziwe domy. Udało się dla nich znaleźć wspólny DT w Warszawie, w którym dziewczyny są od około miesiąca. Zrobiły już ogromne postępy, ale jeszcze długa droga przed nimi. Chcemy je rozdzielić, bo choć bardzo się wspierają i są zżyte, to jednak we dwie bardzo się nakręcają i ciężko z nimi pracować. Pilnie szukamy im zarówno DS jak i DT na terenie Warszawy i okolic.

Lara ma obecnie 5 miesięcy i waży ok. 7 kg. Mama sióstr waży 5 kg, tata jest kundelkiem przed kolana o wadze do 10 kg i dość masywnej budowy. Wizualnie Lara bardziej przypomina tatę 😉 Nie będzie duża- przed kolana.
Lara jest odważna, inteligentna i opiekuńcza. Troszczy się bardzo o swoją mniejszą siostrę. Dość szybko załapała, po co jest podkład. Gdy tylko będzie mogła wychodzić regularnie, zapewne spacerki też będą łatwe. Na ten moment jest to kwestia która wymaga jeszcze pracy. Lara uwielbia się przytulać do ludzi i do swojej siostry. Jest ogromnym pieszczochem. Nie jest ciepłą kluska, potrafi się odszczeknąć gdy coś jej się nie podoba 😉 Szybko się uczy, obecnie jest w trakcie nauki komend.

Jest zaczipowana i odrobaczona, po I szczepieniu na choroby zakaźne.

Lara szuka zarówno domu stałego, jak również domu tymczasowego.

Obowiązuje procedura adopcyjna. Osoby zainteresowane adopcją będziemy prosiły o wypełnienie ankiety, która pozwoli nam się lepiej poznać. ANKIETA nie jest dokumentem adopcyjnym, jej wypełnienie nie zobowiązuje do adopcji a jedynie pozwoli na przyspieszenie rozmów adopcyjnych 😉
Obowiązuje umowa adopcyjna i zobowiązanie do kastracji suni po osiągnięciu dojrzałości płciowej.KONTAKT: 607 288 895/piesnazakrecie@o2.pl