Zwierzaki

KASPAR – uroczy, młody kocurek po przejściach szuka domu!

Młodziutki kotek, ma może 1,5 roku. Los obszedł się z nim wyjątkowo okrutnie. Kiciuś wpadł pod samochód, który pogruchotał mu miednicę, nóżki, całą tylną cześć ciałka. Kiedy znaleźli go dobrzy ludzie i zanieśli do lekarza, był już umierający. Zaczynały go zjadać muchy.

Udało się to małe życie uratować. Niestety Kaspar już na zawsze pozostanie kotkiem niepełnosprawnym. Jego miednica zrosła się krzywo. Nie ma żadnych problemów z trzymaniem moczu i kupki i pięknie korzysta z kuwety. Ale wypróżnianie przychodzi mu z trudnością. Być może w przyszłości będzie konieczna operacja usunięcia okrężnicy, aby mu to ułatwić. Poza tym jednak radzi sobie świetnie i nie wymaga żadnej szczególnej opieki.

Kaspar… naprawdę łapie za serce. Tyle się w swoim krótkim życiu nacierpiał, jest niepełnosprawny, a jednak potrafi się tym życiem cieszyć. Jest łagodnym, dobrym, czułym kotem. Bardzo łaknie towarzystwa człowieka. Jest wielkim pieszczochem. Mruczkiem. Mrauka i mrauka, gaduła z niego. Do innych kotów podchodzi ostrożnie, ale bez cienia agresji. Jest delikatny i wrażliwy. Takie czułe kocie serduszko.
Cóż poza tym… ma wielki apetyt. Korzysta z kuwety. Testy Fiv/Felv ma ujemne.

Czy znajdzie się ktoś, kto Kaspara zechce? Zechce uczynić go swoim kotem?

Kaspar jest podopiecznym Fundacji dla Zwierząt Animalia.
Ostateczna decyzja o adopcji należy do wolontariusza opiekującego się Kasparem.

Kontakt w sprawie adopcji:
an2p@o2.pl tel.: 515 381 838KONTAKT: an2p@o2.pl tel.: 515 381 838