Zwierzaki

Nadzwyczajna, kochana Goja :)

Chociaż przeszłość tej cudownej suni najprawdopodobniej nie wyglądała kolorowo i szczęśliwie – ona nadal uwielbia człowieka i bardzo do niego lgnie… Kiedy trafiła do gminnej przechowalni była zaniedbana, wychudzona, brudna a u jej szyi wisiał sznur…

Minęło troszkę czasu od jej pojawienia się w przechowalni, od tamtej pory wypiękniała, nabrała ciałka i okazała się być cudowną suczką – bardzo pozytywnie nastawioną do całego świata, kontaktową i ogromnie sympatyczną.
Bardzo jej tutaj brakuje człowieka… Czeka na wolontariuszy a kiedy dochodzi do spotkania nie jest nachalna, nie narzuca się – widzimy jednak wyraźnie, że każdy kontakt sprawia, że uśmiech nie znika jej z pyszczka. Najgorszy jest zawsze powrót do kojca 🙁 Goja grzecznie wraca do budy, w której cichutko popiskuje, kiedy ją opuszczamy, cała się trzęsie i zamyka się w sobie 🙁

Ta kochana, poczciwa, łagodna sunieczka bardzo pilnie potrzebuje domu i dobrego, wrażliwego opiekuna. Jej wdzięczność za zabranie z okropnej przechowalni będzie wielka i dozgonna.

Osoby zainteresowane adopcją przejdą procedurę adopcyjną (ankietę, rozmowę i wizytę przed- i poadopcyjną). W przypadku wynajmowania mieszkania – niezbędna jest zgoda wynajmującego na to, by w mieszkaniu mieszkał pies.

Goja przebywa w okolicach Dobrego Miasta – pomożemy w transporcie do nowego domu.
Prosimy o kontakt telefoniczny a jeśli połączenie nie będzie możliwe – o kontakt sms. Na pewno oddzwonimy.

(rok ur. ok. 2015)KONTAKT: 794 304 181