Zwierzaki

Niezwykłej urody Zamer :)

Zamer to duży, przepiękny, młody pies. Do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna trafił w kiepskim stanie – wychudzony i zaniedbany. Na początku (jak większość psów, którym człowiek nie okazywał zbyt wiele serca) bał się człowieka i nie był przekonany do smyczy. Pełen lęku, zestresowany, zdezorientowany – początek w schronisku miał dość trudny… Z każdym dniem jednak i bardzo wyraźnie Zamer się zmieniał – stawał się coraz bardziej śmiały, ciekawy i mężniał w oczach (jak przystało na takiego dużego psa) 🙂 Potrzebował trochę czasu, żeby oswoić się z nowym otoczeniem, nieznajomymi ludźmi i wieloma psami wokół.

Dzisiaj Zamer jest już gotowy do adopcji. Bardzo chętnie wychodzi na spacery, jest radosny, najbardziej „kwitnie” u boku człowieka. Za innymi psami jednak nie przepada (przynajmniej w schroniskowych realiach – być może tu odbiera je jak rywali, czuje zagrożenie i dlatego przyjmuje prewencyjnie taką a nie inną postawę), nie lubi też wracać po spacerze do kojca…

Ten niezwykłej urody psiak na pewno mocno pokocha swoich ludzi i przywiąże się do nowych opiekunów. Czeka na człowieka, który przyjdzie go zabrać do domu 🙂 W dobre ręce dowieziemy chłopaka w całej Polsce. Nie wydamy go do kojca, na łańcuch ani do budy.

Zamer przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna.

(rok ur. ok. 2014)KONTAKT: 606 507 829