Zwierzaki

Niunia czeka na dom

NIUNIA

URODZONA: czerwiec 2019
ODROBACZENIE: tak,
SZCZEPIENIE: tak,
KASTRACJA: jeszcze nie

Harry i Niunia są rodzeństwem. Przybyły do fundacji z Zdzięsławic i po wyleczeniu zamieszkały w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję.
Od czasu zamieszkania w domu tymczasowym poczyniły znaczne postępy w stosunku do człowieka. Ich ulubione zabawki to piankowa piłeczka, myszka oraz piórka. Na razie, średnio znoszą czesanie oraz obcinanie pazurków, ale zapewne jest to kwestia czasu aż zaczną to tolerować. Są przywiązane do siebie i lepiej byłoby dla nich gdyby zostały wzięte w komplecie.
Niunia jest nieco spokojniejsza niż jej brat. Uwielbia spokój, spanie oraz jedzenie. Zabawa nie jest jej ulubionym zajęciem, ale gdy najdzie ją ochota na zabawę potrafi bawić się nawet sama ze sobą. Słabo znosi nowego kotka, który pojawił się na mieszkaniu po niej. Jej największym zainteresowaniem jest oglądanie procesu czyszczenia kuwety i nasłuchiwanie spłukiwanej wody.
Szukamy dla Niuni niewychodzącego, kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który otoczy ją najlepsza opieką oraz zadba o kastracje w odpowiednim wieku. Chętnie w Harrym w dwupaku.KONTAKT: KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14:30-20:00)