Zwierzaki

ok 2 letni RAFI szuka kochającej rodziny

Rafi ma około 2 lat i waży około 9 kg. Wymaga codziennej pielęgnacji futerka i na pewno systematycznego strzyżenia. Zostawiony sam w domu nie szczeka i nie niszczy przedmiotów oraz utrzymuje czystość. Jest „słodkim przytulakiem”, ale ma nadmiar energii, którą musi wybiegać na spacerach.

Rafi z psami na ogół dogaduje się poprawnie chociaż na smyczy wykazuje „agresję smyczową” co jest do korekty. Przebywa w DT na warszawskiej Pradze-Pd z 2 psami i 2 kotami. Nie od razu zaakceptował w domu koty, dlatego przyszły opiekun jeśli ma w domu kocich rezydentów, będzie musiał poświęcić temu trochę czasu. Na spacerach kiedy nic go nie rozprasza reaguje na komendy i przywołanie opiekunki. Niestety jakikolwiek zapach, trop jest w stanie wprowadzić Rafiego w stan, w którym nie reaguje na nic. Przyszły właściciel będzie musiał z nim wypracować komendy przywołujące.

W DT dał się poznać jako bezkonfliktowy, wiecznie uśmiechnięty niekłopotliwy kompan. Został zachipowany i zaszczepiony. Przed nim zabieg kastracji.

Rafi w wakacje przybłąkał się na podwarszawskie działki cały w kołtunach i dredach prosząc o pomoc.Po obcięciu i wyswobodzeniu go z niepotrzebnego futra odzyskał radość życia i szczęście. Niestety nie znamy historii Rafiego…:(. Nie wiemy czy komuś uciekł lub czy został porzucony. Mimo ogłoszeń nie udało się odnaleźć jego opiekunów, a sam psiak nie miał obroży z adresatką i nie był zaczipowany.

Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety adopcyjnej i podpisanie umowy adopcyjnej, zgoda na wizytę przed i po adopcyjną.
NIE WYDAJEMY PSÓW NA ŁAŃCUCH !KONTAKT: 660 764 113 piesnazakrecie@o2.pl