Zwierzaki

Matylda – 4 mies. sunia szuka domu!

Matylda jest 4 miesięczną suczką. Bardzo bystrą dziewczynką: umie korzystać z podkładów, chodzi grzecznie na smyczy, zna komende siadać oraz NIE (sporadycznie ). Jest zapatrzona w człowieka, uwielbia poranne przytulaski i chętnie zaczepia nowe osoby do zabawy. Agresja- poziom zero. Podobno kiedyś nie lubiła innych psów, dzisiaj na spacerach kocha poznawać nowych kolegów. Piesek, który grzecznie jeździ samochodem, autobusem, tramwajem i pociągiem.
Jeśli ktoś chciałby spędzić z Matyldą całe życie, brać mieć pod uwagę, że Matylda czasami na spacerach szczeka na rowery i wózki.- to chyba jedyny problem, nad którym trzeba będzie popracować.
Suczka obecnie jest w domu tymczasownym na Warszawskiej Ochocie i chętnie przyjmie gości. Jeśli jesteś zainteresowany/a adopcją zapraszamy do kontaktu.

Chcemy znaleźć jej dom najlepszy z możliwych, dlatego osoby zainteresowane adopcją będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Zastrzegamy sobie prawo wyboru domu. Nie decyduje kolejność zgłoszeń.
NIE WYDAJEMY PSÓW DO BUDY I NA ŁAŃCUCH! Szczeniaki szybko dorastają – trzeba je wychować na mądre i dobre psy. Zwierzę nie jest rzeczą. Adoptując szczeniaka, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Psa nigdy nie można porzucić. Żaden wyjazd, kłótnia w rodzinie, narodziny dziecka czy przeprowadzka nie zwalniają nas z człowieczeństwa.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zgoda na wizytę przed i po adopcyjną oraz kastracja w odpowiednim wieku.KONTAKT: Kontakt w sprawie adopcji: 502 840 252 (jeśli nie odbiorę proszę o smsa)