Zwierzaki

TOBI- cudowny psiak dla aktywnych!

Tobi jest 9 letnim pieskiem pod opieką fundacji „Pies na Zakręcie”. Jest wykastrowany i ma aktualną profilaktykę. Jest pieskiem bardzo aktywnym, który uwielbia kontakt z człowiekiem, zabawę i spacery, choć trochę ciągnie na smyczy. Tobiaszek wręcz powinien mieć zajęcie takie jak bieganie, aportowanie i gryzaczki, ale także czas kiedy może odpocząć.
Tobi powinien być psim jedynakiem. Bardzo lubi kontakt ze swoim Człowiekiem i towarzyszy mu w jego codziennych obowiązkach. Musi mieć spokojnego, zrównoważonego właściciela, bez agresji. Najlepiej odnajdzie się w domu bez małych dzieci.
Szukamy Tobiemu domu z ogrodem, ale zdecydowanie powinien spać w domu, tak aby miał stałą, bliską relację ze swoim właścicielem. Niestety centrum miasta, hałasy i bodźce wpływają na psiaka stresująco. Nie jest psem szczekliwym, wpuszcza na posesję każdego człowieka.
To cudowny psiak, skrzywdzonym w przeszłości przez ludzi. Mimo złych przeżyć potrafi się przytulić, polizać po twarzy i usnąć spokojnie na kanapie… tylko w tej chwili brakuje mu tej kanapy i ręki do głaskania…
Chcemy znaleźć psiakowi dom najlepszy z możliwych, dlatego osoby zainteresowane adopcją będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej.
Zastrzegamy sobie prawo wyboru domu. Nie decyduje kolejność zgłoszeń.
NIE WYDAJEMY PSÓW NA ŁAŃCUCH!KONTAKT: 607 288 895

piesnazakrecie@o2.pl