Zwierzaki

Cuuuuudne szczeniaki! :)

Na różowych kocykach – suczki, na niebieskich – pieski 🙂 Wszystkie maluchy to rodzeństwo – zostały porzucone razem z matką przy drodze i trafiły do naszego schroniska…

Mama szczeniaczków to sunia z wyglądu przypominająca foxhunda, ew. harriera a tatuś maluchów czmychnął (anonimowy). Zakładamy, że maluchy wyrosną na średniej wielkości psy. Już teraz różnią się wielkością – trzy ciemniejszego umaszczenia są najmniejsze.

Zachęcamy do adopcji łobuziaków 🙂 Szczylki są cudowne, wesołe, pocieszne, ciekawskie, i ogromnie słodziutkie 🙂 Czas spędzają na zabawach, mogą się kotłować i ganiać bez końca 🙂 Schronisko to zdecydowanie złe miejsce dla takich niewinnych, małych, psich dzieciaków…

Szukamy dla maluszków dobrych, odpowiedzialnych opiekunów, którzy przygarną je na zawsze, na dobre i na złe – domków, gdzie nie będą chwilowym kaprysem, zachcianką, czy prezentem. Trzeba liczyć się z tym, że szczeniak może rozrabiać, niszczyć, na początku załatwiać potrzeby w domu, może piszczeć i szczekać gdy zostanie sam, budzić w nocy (wszystkiego go trzeba nauczyć). A kiedy dorośnie – będzie przyjacielem/przyjaciółką swoich ludzi przez kilkanaście lat i będzie potrzebował/ła opieki i miłości.

Osoby zainteresowane adopcją przejdą procedurę adopcyjną (ankietę, rozmowę i wizytę przedadopcyjną, pisemną deklarację sterylizacji po osiągnięciu odpowiedniego wieku).
W przypadku wynajmowania mieszkania niezbędna jest zgoda wynajmującego na to, by w mieszkaniu mieszkał pies.

Nie wydamy szczeniaków na podwórko, do kojca, ani do budy.

Psiaczki przebywają w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna.KONTAKT: 606 507 829