Zwierzaki

Możesz mieć Mamuta!! :)

Mamut jest dużym, młodym psem, waży około 50-60 kg. Włóczył się bezdomnie aż w końcu jego samotne wędrówki zaprowadziły go do schroniska…

Mamut w pierwszym kontakcie jest dość zachowawczy – spokojny, opanowany, nie szuka kontaktu, nie narzuca się, woli czekać aż człowiek wykona pierwszy ruch, nie do końca wie czego się spodziewać. Znajomym osobom natomiast z wielką ochotą nadstawia ucho do drapania 🙂 Zwykle cechuje go stoicki spokój i równowaga (na zdjęciach dobrze widać ten majestat i dostojność), lecz, gdy poczuje się pewnie rozluźnia się i pokazuje swoje drugie oblicze – wyłazi z niego figlarz, wesołek i bardzo przyjacielska dusza 🙂 Na pewno w schronisku obserwujemy nieco inny obraz tego psa, nowe warunki wywołały stres, zakłóciły jego naturalne zachowanie. Jesteśmy pewni, że ten młodziutki olbrzym w nowym domu będzie fantastycznym, inteligentnym i radosnym przyjacielem 🙂 Mamut akceptuje towarzystwo innych psów, pozostaje z nimi w zgodnych stosunkach.

Mamut przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna. Do dobrego domu dowieziemy go wszędzie. Nie zostanie wydany na łańcuch ani do kojca.

(rok ur. ok. 2017)KONTAKT: 606 507 829