Zwierzaki

śliczny Freddie czeka na dom!

Mam na imię Freddie i szukam odpowiedzialnych opiekunów, którzy mnie nie zawiodą!

Jestem bardzo grzeczny, kocham wszystko i wszystkich, zarówno dzieci, dorosłych, psy i koty. Nie jestem agresywny (ani w stosunku do ludzi ani innych zwierząt), po prostu unikam kontaktu z agresywnymi psami.

Szybko się uczę, umiem już leżeć i siadać na komendę. Lubie też długo spać w łóżku o oglądać seriale. Bardzo lubię się bawić i biegać za piłką. Umiem też chodzić na smyczy, a gdy zostaję sam w domu (na max 9h) to nie rozrabiam, a smacznie sobie śpię.

Nie lubię szczekać, chyba że podczas zabawy jakiś piesek-kumpel nie jest zainteresowany zabawą. Bez problemu jeżdżę tramwajem i autobusem.

Jestem psiakiem średniej wielkości (sięgam nieco za kolana) i ważę ok. 14 kg. Mam aktualną profilaktykę, jestem zachipowany.

Byłem adoptowany, gdy miałem ok. 3 mies. Jako szczeniak przeszedłem nosówkę. Gdy znalazłem dom bardzo się cieszyłem. Niestety w następstwie choroby i długotrwałej antybiotykoterapii pojawiły się problemy z zębami stałymi – niektóre są zabarwione na brązowo, mam problemy ze szkliwem. Zęby wymagają fluoryzacji i raz do roku zabiegu na zęby (plus rtg przed tym zabiegiem, ewentualnie badania krwi). Koszt takiego zabiegu to ok. 600-700zł.

Niestety moi obecni Ludzie, pomimo wszelkich zapewnień, którym bardzo ufałem, oddali mnie do Fundacji. Pękło mi serduszko. Dlatego poszukuję tutaj domu i wspaniałego Człowieka, który będzie chciał i mógł fluoryzować mi zęby i raz do roku będzie finansował taki zabieg, który zadba o wszystkie nieprzewidziane wydatki związane ze stanem mojego zdrowia. I nie opuści mnie!

Szukam więc domu z prawdziwego zdarzenia, takiego w którym będę kochany, odpowiednio, gdzie będzie prawdziwym członkiem rodziny.

Chcemy znaleźć Freddiemu dom najlepszy z możliwych, dlatego osoby zainteresowane adopcją będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej oraz kastracja w odpowiednim wieku. Zastrzegamy sobie prawo wyboru domu. Nie decyduje kolejność zgłoszeń.

NIE WYDAJEMY PSÓW DO BUDY I NA ŁAŃCUCH!
Szczeniaki szybko dorastają – trzeba je wychować na mądre i dobre psy. Zwierzę nie jest rzeczą. Adoptując szczeniaka, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Psa nigdy nie można porzucić. Żaden wyjazd, kłótnia w rodzinie, narodziny dziecka czy przeprowadzka nie zwalniają nas z człowieczeństwa.KONTAKT: Kontakt w sprawie adopcji:
607288895 (jeśli nie odbiorę proszę o smsa koniecznie z imieniem psa)
piesnazakrecie@o2.pl