Zwierzaki

IWAN – przyjazny pies szuka domu

Iwan vel Ivo jest małym, około 5-miesięcznym szczeniaczkiem. Razem z rodzeństwem trafił do schroniska, na szczęście tego samego dnia pojechał do domu tymczasowego. Ivo coraz bardziej lubi kontakt z człowiekiem, przytulanie, z ostrożnością zaczyna poznawać dom, otoczenie oraz innych ludzi. Na spacerach chodzi blisko człowieka, coraz częściej wącha i poznaje świat 🙂 W domu tymczasowym mieszka z innymi psami i kotami, nie boi się ich, bawi się i dokazuje. Jest łagodny i delikatny. Jest w trakcie nauki czystości (coraz częściej załatwia si na spacerach, w domu opanował podkłady).

Obecnie kuleje na przednia łapkę, diagnostyka nie wykazała zmian chorobowych, najprawdopodobniej jest wynik przeciążenia stawu łokciowego. Jest w trakcie leczenia, ma zalecone ograniczenie ruchu. Jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony po raz pierwszy i zaczipowany. Będzie małym/ średnim psem gdy dorośnie.

Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierze nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne.KONTAKT: 512 237 880
608 315 461