Zwierzaki

Filigranowa brunetka na kolanka, 1 rok

Melania nie ma jeszcze roku i jest najsłodszym, delikatnym, spokojnym stworzeniem. Jest piękną, filigranową brunetką o lśniącej sierści. Jest bardzo łagodna i uległa. To koteczka, z którą można zrobić wszystko bez protestów. Ufa ludziom całkowicie, lgnie do opiekunów. Jest spokojna i grzeczna mimo młodziutkiego wieku, ale chętnie się też bawi, lub kocie zabawki. Jest bardzo mądra i dojrzała. W domu tymczasowym ma dobry kontakt z psem.
Melania jest mamusią czwórki pręgowanych kociąt, które skończyły 6 mies. i również szukają własnych domków. Melania może znaleźć dom jako jedynaczka. Kociaki szukają domów dwójkami lub domów z kocim lub psim towarzyszem. Kocia mama i 2 córeczki są już wysterylizowane, wszystkie koty są odrobaczone i zaszczepione.
Nie znamy wcześniejszych losów Meli, na pewno była domową kotką, nie wiemy, jak straciła dom. Nikt jej nie szukał. Może pozbyto się jej z powodu ciąży. Pojawiła się nagle na osiedlowym podwórku, prosząc o pomoc. Malutka i chudziutka. Nie chowała się, nie uciekała przed ludźmi. Zabrana do domu od razu czuła się jak u siebie. Była kotna i urodziła czwórkę kociąt, którymi wspaniale się zajmowała. Jest najlepszą, mądrą kocią mamą i ma przesłodkie dzieci. Po odkarmieniu maluchów została wysterylizowana. Ma też testy FeLV/FIV.
Jej przesłodkie dzieci również czekają na kochających opiekunów, tygryski to dziewczynki i chłopiec do wyboru. Są łagodne i radosne, bardzo ufne i lgnące do ludzi. Nie boją się nawet obcych osób, wystawiają brzuszki do miziania.
Melania i maluchy szukają bezpiecznego domu w bloku, z zabezpieczonym balkonem/oknem. Wykluczone domy z możliwością wypuszczania kotki.
Koty są w małej miejscowości, ale zapewniamy dowiezienie do Warszawy, Radomia lub Łodzi.
Proszę o kontakt telefoniczny, nie SMS. Tel. 696 267 125.KONTAKT: 696267125